7Objektai(-ų)

„Elitų šviesa ir šešėliai“ – rengiama Algirdo Gaižučio monografija

Nepaprastai įvairiapusiška Akademiko veikla, apimanti daug kultūros, švietimo ir mokslo sričių, plati jo interesų ir pomėgių aprėptis – teatras, opera, baletas, dailė, fotografija. 
Ieškantis, randantis ir nenurimstantis Algirdas Gaižutis ir šiandien. Mokslininkas ir šiandien jaučia ir išgyvena nuolatinį nerimą dėl lietuvių kalbos, mokslo, švietimo, kultūros ir Lietuvos valstybės ateities. 
Ant Akademiko darbo stalo – rengiamos knygos „Elitų šviesa ir šešėliai“ rankraštis. Algirdas Gaižutis grįžta prie elitologijos svarstymų.

Įprasta išgirsti sakant, kad gyvename neramiais, protą ir jausmus sujaukiančiais laikais. Betgi ir anksčiau, nuo neatmenamų laikų argi taip nemintijo žmonės? Gal tik vaikštinėdami po Edeno žydinčius sodus džiūgavo nepaprastu malonumu gyventi. O vėliau jų  tykojo ir lamdė netikėčiausios negandos, jų pačių pikti ir nedori kėslai ir veiksmai bei sielos prakilnumo stygius.

Tikrai yra didžios sąvokos Žemė ir Dangus, Gamta ir Kultūra. 

Gerai, kai visuomenėje individas turi erdvę, kur reikšti savo nuomonę, jam rūpimą ir norimą paviešinti ne vien namų aplinkoje, o susirinkimuose, asociacijose, publikacijose, peticijose, instagramuose, medijose. 
 

Apie būsimą leidinį – pokalbis su Akademiku Algirdu Gaižučiu. Akademiką kalbina Inga Berulienė.

Šeima ir namai –  gėrio ir ramybės uostas, be kurio neįmanoma būtų kurti ir pasiekti...

Informuojame, kad šioje svetainėje statistikos ir rinkodaros tikslais naudojami slapukai (angl. Cookies). Jei sutinkate, spauskite mygtuką SUTINKU. Sutinku